Home > Opleidingen > Fitness en Personal training > aeroSling ® Slingtraining

Fitness en Personal training

Klik hier voor een gratis NASM kennismaking e-learning

Fitness A plus Opleiding

De rijkserkende Fitness A Opleiding (Basis Fitness Instructor Opleiding).

Verkorte Fitnesstrainer A opleiding

In 3 dagen voorbereiden op het door Fit!vak erkend Fitnesstrainer A Praktijk examen.

Fitnesstrainer A Theorie examentraining

Voor gevorderde instructeurs die een erkend diploma willen behalen. (ereps nivo 3)

Fitness Manager Opleiding

Een goede fitnessmanager kan de visie en doelstellingen van de organisatie vertalen naar de fitnessafdeling.

NASM Personal Training

Internationaal erkende NASM Personal Training Opleiding.

NASM Personal Training & Fitness Trainer B Opleiding (niveau 4)

De nationaal en internationaal erkende NASM Personal Training Opleiding.

NASM Corrective Exercise Specialist

De NASM Corrective Exercise Specialist opleiding is een vervolg opleiding op de NASM Personal Training opleiding.

Lifestyle en Weight Management Coach

Alles op het gebied van gewichtscontrole, motivatie en gedrag.

Beweegbegeleider (pre)diabetes en obesitas

Optimaliseer je kennis op het gebied van (pre)diabetes door middel van e-learning en een praktijkdag.

Motiveren van leden met motivational interviewing

Regelmatig komt het voor dat sporters hun voornemens om gezonder te gaan leven niet volhouden en weer terugvallen in ‘oud gedrag’. Dit ondanks een gedegen begeleiding en veel energie en tijd van bijvoorbeeld een fitnessinstructeur of personaltrainer.

Motiveren van leden met motivational interviewing (workshop)

Maak kennis met Motivational Interviewing tijdens deze workshop.

Power Club Training

De Power Club Training is een unieke en uitdagende praktijkdag waarbij de Fitness professional de traditionele kunst van het trainen met een power club wordt bijgebracht.

AeroSling ® Slingtraining

aeroSling® Slingtraining brengt fitness “back to basics”: geen dure, ingewikkelde fitnessapparaten, maar trainen met je eigen lichaamsgewicht en het opnemen tegen de zwaartekracht.

aeroSling ® Slingtraining

 

aeroSling® Slingtraining brengt fitness “back to basics”: geen dure, ingewikkelde fitnessapparaten, maar trainen met je eigen lichaamsgewicht en het opnemen tegen de zwaartekracht.

 

Trainen met aeroSling® doet een beroep op kracht en stabiliteit in de core in de vorm van Kinetic Chain Movement. Je traint spieren niet afzonderlijk, maar in ketens, waarbij de buik en onderrug de kern van de beweging vormen.

 

Het kenmerk van aeroSling® Slingtraining is “Suspended Pulley training”. Een geïntegreerd kogellager katrol systeem zorgt voor nog meer uitdaging en variatiemogelijkheid tijdens het trainen dan met de “traditionele” suspension trainers, zoals bijvoorbeeld TRX® en Gymstick® Functional Trainer. De aeroSling® is licht, veilig (TUV gecertifi ceerd), praktisch (alle onderdelen zijn vervangbaar) en onderscheidt zich in variatie en “Duitse degelijkheid”.


Tijdens de aeroSling® Slingtraining level 1 cursus:

• Leer je de meerwaarde van Slingtraining begrijpen en toepassen in fi tness, revalidatie en sport.

• Maak je kennis met het uitgebreide repertoire aan oefeningen met de aeroSling ®.

• Leer je hoe je met eenvoudige variabelen alle aeroSling ® oefeningen doeltreffend kunt aanpassen aan elk fitness level.

• In de bijgeleverde cursusmap vind je alle oefeningen overzichtelijk in kleur afgebeeld terug voorzien van duidelijke instructies en uitgebreide achtergrondinformatie.


Voor wie:

De cursus is toegankelijk voor (fitness)trainers, coaches, (sport)fysiotherapeuten en personal trainers. Hoewel er geen toetsing is verbonden aan de certificatie, is enige kennis van anatomie en trainingsfysiologie wenselijk.


Certificering:

Men ontvangt een deelname certificaat van EFAA opleidingen.


Duur:

1 dag van 9.30 – 17.00 uur


Kosten:

€195 (excl. BTW) inclusief: cursusmateriaal, deelname certificaat en waardecheque van 15% korting op een aankoop naar keuze bij L.M. Meijers b.v.

 

Locatie en Cursusdata:

De cursusdag vind plaats op 27-01-2012 in Weert.