06-10-2025
EFAA lanceert in samenwerking met de Pilates Academy de Reformer Level II-opleiding, speciaal ontwikkeld voor Pilates-trainers die hun lessen willen verdiepen, vernieuwen en verrijken met nieuwe inspiratie en technieken.
De eerste editie start op 6 december 2025 en is nu open voor inschrijving. Na het succes van de Reformer Level I-opleiding is de vraag naar verdieping sterk toegenomen. Veel trainers geven aan behoefte te hebben aan meer variatie in oefeningen, verfijning van techniek en tools om veilig en effectief multilevel lessen te geven. De Reformer Level II-opleiding speelt precies daarop in met een compact en intensief programma dat in korte tijd maximale groei oplevert.
“Trainers willen niet alleen sterker worden in hun eigen techniek, maar ook leren hoe ze de klant op elk niveau kunnen uitdagen en motiveren,” zegt Helga Sylvester, Master Instructor en oprichter van The Pilates Academy. “Met deze opleiding tillen ze hun lessen én zichzelf letterlijk naar het volgende level.”
De opleiding staat open voor:
Deelnemers leren het volledige Intermediate Reformer-repertoire, verfijnen hun eigen techniek en ontwikkelen nieuwe vaardigheden op het gebied van touch technieken, cueing en multilevel class building.
Wil je jouw lessen upgraden en weer nieuwe inspiratie opdoen?
Meer informatie en inschrijven: https://www.efaa.nl/groepstraining-opleidingen/reformer-pilates-instructor-2
Je bent hier:
EFAA