05-01-2009

voor exclusieve voordelen aan de 3,9 miljoen ANWB-leden.

De ANWB gaat een samenwerking aan met WellnessClubs voor het ANWB Show your Card!-voordeelprogramma. Het Show your Card!-logo staat afgebeeld op elke ANWB-lidmaatschapskaart en biedt exclusieve voordelen voor de 3,9 miljoen ANWB-leden.Het voordeel voor ANWB-leden bij alle WellnessClubs in Nederland is een gratis midweekpas voor twee personen t.w.v. €50 en indien men na deze kennismaking besluit lid te worden van WellnessClubs, dan ontvangen ANWB-leden bij aanvang van een jaarlidmaatschap 1 maand gratis, gratis inschrijving en een WellnessClubs paspoort dat toegang biedt bij >75 clubs in Nederland en Spanje. Al deze maand zal de ANWB het WellnessClubs voordeel (i.s.m. WellPro) communiceren via een e-mailing naar haar jongerenleden en de ledenvoordeelpagina op www.anwb.nl. Daarnaast komt het voordeel van WellnessClubs te staan in de ledenvoordeel brochure welke in mei 2009 verschijnt, in magazine Kampioen en e-mailnieuwsbrieven gedurende het komende jaar.“Dit is een directe meerwaarde die wij de aangesloten stand alone fitnessclubs bieden, het bedienen van een markt die men alleen niet kan bereiken maar als collectief zijn er volop mogelijkheden. Onze aangesloten clubs genereren via deze samenwerking meer bezoekers en nieuwe leden”,volgens Sander de Bruijn, oprichter van WellnessClubs.Wij zijn zeer verheugd over deze samenwerking met WellnessClubs. Onze leden hebben veel interesse in fitness en wellness en wij verwachten onze leden hiermee aantrekkelijke voordelen te kunnen bieden, zegt Hans Drost, ANWB National Account Manager Ledenvoordelen.

Volg ons ook op:

Overige nieuws

Je bent hier:

AANGESLOTEN BIJ


EFAA
Missie & visie

Samen bijdragen aan de stop van de toename van overgewicht.

Stop overgewicht MEER INFO

Nieuwe Gezondheid
Trainers Netwerk

Gratis inspiratie netwerk voor trainers met passie voor het vak

Trainers netwerk MEER INFO

Nieuwe Gezondheid
Lidmaatschappen

Word een leefstijl kenniscentrum van jouw regio!

Nieuwe Gezondheid MEER INFO